Kulturoznawstwo

KULTUROZNAWSTWO I rok


  • Index
  •  » Muzyka/Koncerty
  •  » muza szeroko i wąsko pojęta...czyli...czego słuchają KULTUROznawcy

#1 2008-10-17 12:33:43

radiohead-others

Użytkownik

6231184
Call me!
Zarejestrowany: 2008-10-16
Posty: 9
Punktów :   

muza szeroko i wąsko pojęta...czyli...czego słuchają KULTUROznawcy

To piszcie Moi Drodzy czego słuchacie co jest dla was muzyczną zajawką bez której nie możecie żyć. Moja lista jest dłuuuga i wymienię tylko kilka przykładów:
joy division/ the doors/ pink floyd/marillion/ guns N' roses/ nine inch nails/ U2/ soundgarden/ Queen of the stone age/ Bjórk/ tori amos/ perl jam/ alice in chains/ radiohead/potrishead/the verve/nirvana/RATM/foo fighters/sonic youth/ tool/Manic street preachers/smashing pumpkins/porcupine tree/velvet revolver/-kolejność nie ma znaczeń:)

Offline

 

#2 2008-10-17 15:50:52

Stani0

Administrator

118454
Zarejestrowany: 2008-10-15
Posty: 36
Punktów :   

Re: muza szeroko i wąsko pojęta...czyli...czego słuchają KULTUROznawcy

Ja osobiście słucham czasem piosenek Adama Darskiego, Piotra Wiwczarka i bardzo ale to bardzo lubię piosenki Pawła Grzegorczyka jak ''Pomiędzy niebem a piekłem'' lub "Osiem"


http://img183.imageshack.us/img183/2576/2160kw2.png
Co masz zrobić dziś, zrób pojutrze a będziesz miał 2 dni wolnego.

Offline

 

#3 2008-10-17 18:44:26

sylwuś czisnok

Użytkownik

4852229
Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2008-10-16
Posty: 23
Punktów :   

Re: muza szeroko i wąsko pojęta...czyli...czego słuchają KULTUROznawcy

skoro wszyscy to wszyscy . ja osobiście słucham muzyki różnego kalibru,w zależności od humoru,przypuszczam,że jak każdy normalny człowiek.począwszy od smooth jazzu,chilloutu,soulu ( Bisquit,Chriss Botti,Jill Scoot,Norah Jones,Katie Melua,Michael Buble)./Lubię też posłuchać miłych,słonecznych piosenek Jason'a Mraz,Colbie Caillat,The Fray'a i Baha Men./bardziej spokojnych- Lifehouse,Coldplay,James Morrison,Nelly Furtado,Jay Brannan,Vannessa Carlton,Daniel Powter,Anita Lipnicka,Marek Grechuta,Whitney Houston -jak dla mnie genialna piosenkarka,Celine Dion,Mindy Smith i Lenne Merlin./troszkę reggae
co jeszcze?hmm.lata 60,70.80,twisty i te sprawy.../muzyka taneczna,klimaty kubańskie,salsowe - Tito Puente,Sergio Mendes,Gipsy Kings,muzyka z dirty dancing,Buena Vista Social Club. /całkiem z innej beczki Katy Perry,Amy Winehouse,Duffy Rockferry./trochę punk rocku Green Day,Good Charlotte,SUM 41, Simple Plan,Gavin DeGraw, McFly./skończywszy na old school rapie,rapie -Puff Diddy,Keyshia Cole,Snoop Dog,Timbaland,Kanye West,Sean Paul, Madcon, DMX,The Black Eyed Peas,Pharrell Williams.
...i tak po krótce to by było na tyle

Ostatnio edytowany przez sylwuś czisnok (2008-10-17 19:13:53)


'patrzeć w pełnym słońcu jak pulsuje ziemia
uspokoić swoje serce,niczego już nie zmieniać.
wyczuć taką chwilę kiedy kocha się życie
i móc w niej być stale,na wieczność,w zachwycie.'

Offline

 

#4 2008-10-17 22:10:14

traffka

Fucking Awesome Space Hot Chicks MotherShip

5659578
Zarejestrowany: 2008-10-16
Posty: 60
Punktów :   

Re: muza szeroko i wąsko pojęta...czyli...czego słuchają KULTUROznawcy

więc ja też co nieco napisze! a co! w sumie pewnie mase rzeczy pomine ale wyjdzie w praniu:D ostatnio słucham sobie nowych moich odkrywków i tym samym polecam szczerze!
Kasia i Wojtek( kasia sobczyk i wojtek basista kultu o ile sie nie myle) szczerze polecam ciekawe teksty i fajne brzmienie, poza tym Czesław śpiewa i Tesco Value (poprzedni zespół czesława) fajna, inna nuta także szczerze polecam! Poza tym to z moich starych dobrych znajomych Kult, Hey, Akuraci (ale raczej przed zmiana woklaisty:D), wszelkie twory muzyczne Artura Rojka wiec także Myslovitz przede wszytskim:), The Knife ciekawy zespół niszowy raczej, Bob Dylan, czasami Coma, Dżem stary dobry Dżem!, Edyty Bartosiewicz także podsłuchuje, czasami Korn, Lenny Kravitz okazyjnie także sie znajdzie, lirycznie to Grechuta, Pod Budą, Turnau, SDM, tadeusz woźniak, spiewany Stachura, raz dwa trzy, z innej beczki taki pan jak Mark Lanegan także, Nouvelle Vogue - zespol robiący ciekawe covery znanych kawalkow, Oasis, Pink Floyd, wszelkie projekty Kazikowe czyli Buldog także, Pudelsi niektorzy, stara dobra Republika , KSU (ale czesciej akustyczna plyta), czasami Somethinglike Elvis, Sklpel, The killers okazyjnie, The doors z genialnymi kawalkami , Yeah yeah yeahs!, zabili mi żółwia, manu chao, kilka kawalkow Bladych Loków, cool kids of death pare kawalkow tez sie znajdzie, farben lehre, red hot chilli peppers, czasami sex pistols, T.Love, irlandzki The Pogues, taki pan jak Tom Waits, Joy division okazyjnie z genialnym "she's lost control" i dużo dużo więcej tylko pisać sie nie chce, oczywiscie tu panuje w tym poscie pomieszanie z poplataniem ale nigdy nie potrafilam dobrze pogrupowac muzyki gatunkowo wiec jestem rozgrzeszona:D no i mam nadzieje ze moze kogos do czegos zachece


"w życiu piękne są tylko chwile i dlatego czasem warto żyć"

Offline

 

#5 2008-10-21 11:11:27

soy una chica

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-16
Posty: 33
Punktów :   

Re: muza szeroko i wąsko pojęta...czyli...czego słuchają KULTUROznawcy

Furtado po hiszpańsku, Duffy, Winehause ,Bartek Kacprzycki, Bubble(uwielbiam fever), lubię też odgrzebywać stare kawałki, jak summer wine hazelwoda i sinatry(lepsza wersja niz valo plus avalon), Coldplay(baaaaaaaardzo), The Clash, Myslovitz, Czesława, Peszek,Buena Vista Social Club, Santana , Janis Joplin , Lauryn Hill, Akurat i wiele wiele innych:)


Do not think too much, it's unhealthy...

Offline

 

#6 2008-10-21 17:00:13

sylwuś czisnok

Użytkownik

4852229
Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2008-10-16
Posty: 23
Punktów :   

Re: muza szeroko i wąsko pojęta...czyli...czego słuchają KULTUROznawcy

ojj soy una chica widzę,że mamy bardzo zblizone do siebie gusta muzyczne i w podobnych klimatach się obracamy powiem Ci,że masz naprawdę dobry gust muzyczny,naprawdę podziwiam podziwiam  hehe tak trzymać a mogę wiedzieć kto się kryje pod tym pseudonimem?o i u traffki też  widzę parę słuchanych przeze mnie zespołów i znanych kawałków.
aaa co tam...od każdej osoby sobie troszkę pozabieram,bo myślę,że warto posłuchać nowych utworów muzycznych,a nóż mi się czyjaś przypodoba.dziękuję


'patrzeć w pełnym słońcu jak pulsuje ziemia
uspokoić swoje serce,niczego już nie zmieniać.
wyczuć taką chwilę kiedy kocha się życie
i móc w niej być stale,na wieczność,w zachwycie.'

Offline

 
  • Index
  •  » Muzyka/Koncerty
  •  » muza szeroko i wąsko pojęta...czyli...czego słuchają KULTUROznawcy

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.eu3-kampania.pun.pl www.kajaktrzcianka.pun.pl www.naruto8.pun.pl www.animesession.pun.pl www.wowbravehearts.pun.pl